fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-5%

Extrifit Crea Ethyl Ester | 250 tabliet

  • 100% kreatín kreatín-etyl-ester
  • Zdokonalená forma kreatínu
  • Vynikajúca stabilita produktu
  • Stimuluje rast svalovej hmoty
  • Obsah balenia: 250 tabliet

18.9019.99

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Extrifit Crea Ethyl Ester | 250 tabliet

Creatine Ethyl Ester od Extrifitu vo forme kreatín etyl esteru je jedným z najlepších doplnkov súčasnosti. CEE obsahuje kreatínový etyl ester hydrochlorid ( HCl). Estery sú organické zlúčeniny, ktoré vznikajú v procese esterifikácie – čo je reakcia kyseliny karboxylovej s alkoholmi. Zdôraznením pozitívnych vlastností a elimináciou negatívnych stránok kreatín monohydrátu vzniká kreatín etyl ester HCl, ktorý udáva ten správny smer v potravinových doplnkoch na báze kreatínu.

Kreatín patrí k najúčinnejším legálnym doplnkom výživy pre športovcov určeným na naberanie svalovej hmoty a nárast sily. Európska Únia považuje účinky kreatínu za vedecky preukázané. Podľa výskumov totiž kreatín zvyšuje fyzickú výkonnosť pri niekoľkých po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu, ako je napríklad typicky kulturistické posilňovanie alebo kondičné posilňovacie cvičenie vo fitness centre. Tento účinok je možné dosiahnuť už pri minimálnej dodávke 3 g kreatínu denne.

Výhody produktu: 

  • žiadne zadržiavanie vody v tele
  • bez nasycovacej fázy
  • 500 mg kreatín esteru HCl v 1 kapsule
  • vynikajúca vstrebateľnosť a uvoľňovanie

Podobné produkty:

Zloženie produktu: 

kreatín etyl ester HCl, protihrudkujúca látka: stearan horečnatý, želatínová kapsula (želatína, prírodné farbivo oxid titaničitý, minerálne farbivo oxid železitý, prírodná leštiaca látka šelak)

Odporúčané dávkovanie: 

Odporúčaná dávka počas tréningového dňa je 3 – 6 kapsúl produktu, približne 30 – 60 minút pred záťažou. V deň tréningového voľna užívajte 3 – 6 kapsúl pred spaním. Dávku produktu zapite dostatočným množstvom vody. Potravina je určená pre zvláštnu výživu, vhodná pre športovcov.

Osobitný režim manipulácie s produktom. Dodržujte podmienky rozpätia teplôt 12 – 25 °C, krátkodobo je možné produkt riadne zabalený v originálnom ochrannom kartóne vystaviť teplotám 5 – 30 °C. Produkt je potrebné skladovať v suchom prostredí do max. 60 % vlhkosti. Vyvarujte sa náhlym zmenám teplôt a vlhkosti (zabráňte manipulácii v daždi a v iných prírodných vlhkostiach, na slnku, v mraze).

Keďže kreatín etyl ester je látka hydroskopická (má schopnosť ľahko pohlcovať a udržiavať vzdušnú vlhkosť), dodržujte uvedené podmienky. Zabránite tým poškodeniu výrobku. Neprekračujte dennú odporúčanú dávku. Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Extrifit Crea Ethyl Ester | 250 tabliet”
Scroll to Top