fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-50%

Extrifit Carnigel 60 g

CARNIGEL ® je nový produkt od Extrifitu®, ktorý prináša dobre známy a medzi športovcami veľmi obľúbený spaľovač – karnitín – v novej forme gélu. Karnitín je látkou tradične používanou prakticky vo všetkých športových odvetviach pre zlepšenie využitie tukov ako energetického zdroja pri fyzickej aktivite a tiež ako energizér pred tréningom.

0.991.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

CARNIGEL ® je nový produkt od Extrifitu®, ktorý prináša dobre známy a medzi športovcami veľmi obľúbený spaľovač – karnitín – v novej forme gélu. Karnitín je látkou tradične používanou prakticky vo všetkých športových odvetviach pre zlepšenie využitie tukov ako energetického zdroja pri fyzickej aktivite a tiež ako energizér pred tréningom. Každé vrecko obsahuje celých 2 000 mg L-karnitínu v 10 skvelých príchutiach a to pri nulovom obsahu tuku, cukru alebo umelých farbív v balení! Gélová forma je navyše veľmi praktická – nemusíte so sebou nosiť žiadne balenia tekutého karnitínu alebo si odsypávať tablety. Sáčok môžete mať vždy po ruke pripravený na okamžitú konzumáciu pred tréningom, na výletoch či pred preteky.

Aké sú výhody gélové formy karnitínu?

Firma Extrifit® priniesla ako prvá na trh v gélovej  forme obľúbený produkt Hellgel® a vďaka nemu sme zistili, že práve gél je forma prípravkov, ktorá našim zákazníkom vyhovuje najviac. Je totiž veľmi praktická – sáčok si vezmete so sebou na športoviská, zbalíte do tašky na tréning či na cesty a nemusíte zo sebou nosiť žiadne veľké balenia alebo odsypávať tablety. Vždy máte po ruke jednu presne dávkovanú porciu, určenú buď k priamej konzumácii, alebo si obsah sáčku môžete ľahko rozriediť vo vode a vypiť. Navyše si vďaka jednej z 10 skvelých príchutí môžete spestriť chutným gélom Váš diétny režim. Napriek ich skvelej  chuti  CARNIGEL ® neobsahuje žiadny cukor ani tuk a ani žiadne umelé farbivá! Každé vrecko obsahuje celých 2 000 mg L-karnitínu baze!

Návod na prípravu a použitie:

Určené na priamu konzumáciu. Možnosť riedenia do 100 – 200 ml vody. Užívajte 30 min pred tréningom, popr. ráno, vždy nalačno. Denná dávka = 1 sáčok.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Ananás, Malina, Marhuľa, Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Extrifit Carnigel 60 g”
Scroll to Top