fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-26%

Extrifit Bcaa 1800 300 tabliet

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahuje vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme (free form). Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA! Užívanie BCAA podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k jej udržaniu pri náročnom tréningu či redukčnej diéte, keď je ohrozená katabolizmom.

34.9046.90

Dostupnosť 3 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Extrifit BCAA 1800 mg 300 tabliet

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahuje vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme (free form). Každá tableta obsahuje 1800 mg BCAA!

Užívanie BCAA podporuje rast svalovej hmoty a prispieva k jej udržaniu pri náročnom tréningu či redukčnej diéte, keď je ohrozená katabolizmom.

BCAA 1800 mg Mega Tablets – 1800 mg v jedinej tablete! Nula cukrov, nula tukov! Svetový unikát! BCAA za bezkonkurenčne najnižšiu cenu!

BCAA 1800 mg Mega Tablets sú vetvené aminokyseliny L-leucín, L-valín a L-izoleucín vo voľnej forme (free form) v tej najčistejšej podobe, aká je na trhu dostupná! Každá tableta obsahuje 1800 mg (!) BCAA, čo je celosvetový unikát! Naviac super bonus: nula cukrov a nula tukov! Táto čistota je dosiahnutá novou výrobou tabliet s úplnou minimalizáciou obsahu spojivových látok – len 1,5 % (iní výrobcovia používajú bežne 20 až 40 % nestráviteľných spojív). Parametre BCAA 1800 mg Mega Tablets vyhovujú požiadavkám aj tých najnáročnejších športovcov! Jedná sa o najčistejší zdroj vetvených aminokyselín BCAA, určených na maximálnu ochranu svalovej hmoty pred katabolizmom a na zrýchlenie regenerácie!

Vedeli ste, že vetvené aminokyseliny BCAA (L-leucín, L-valín a L-izoleucín) tvoria zo všetkých 20 existujúcich aminokyselín ľudský sval zo 14 – 18 %? BCAA sú nielen dôležitým zdrojom energie pre svalovú prácu, ktorý chráni svalovú hmotu pred katabolizmom, ale súčasne ich zvýšený prívod podstatne urýchľuje reparáciu a regeneráciu svalov po ťažkom tréningu, a tým umožňuje zrýchlenie nárastu novej svalovej hmoty!

Vhodný pomer vetvených aminokyselín BCAA je 2:1:1

BCAA 1800 mg Mega Tablets obsahujú dvakrát viac leucínu (900 mg), ako izoleucínu (450 mg) a valínu (450 mg). Leucín je považovaný za najdôležitejší z BCAA kvôli procesom, prebiehajúcim vo svaloch pri tréningu a po ňom. Je však nutné prijímať všetky tri BCAA. Pomer 2:1:1 zodpovedá fyziologickej potrebe jednotlivých BCAA, aj ich zastúpeniu vo svalovom tkanive, a tým sa zabezpečí ich najvyšší efekt. Pri vyšších dávkach leucínu nemusí dôjsť k jeho väčšiemu využitiu, pretože platí Rubnerov zákon limitnej aminokyseliny (využitie aminokyselín z prijatých bielkovín závisí od obsahu najmenej zastúpenej esenciálnej aminokyseliny) a Wolfov zákon o nadbytku esenciálnych aminokyselín (príjem ľubovoľnej esenciálnej aminokyseliny vo veľkom nadbytku narušuje metabolizmus ostatných aminokyselín a zosilňuje prejavy limitnej aminokyseliny). Pomer 2:1:1 je teda ten najvhodnejší.

Kedy užívať BCAA 1800 mg Mega Tablets

Produkt je vhodný pre všetkých športovcov, ktorí tvrdo trénujú a usilujú o maximálny nárast svalovej hmoty či redukciu tuku. Pri intenzívnom tréningu chráni BCAA svalovú hmotu pred katabolizmom a jej „spálením“ a po ňom urýchľujú regeneráciu a zrýchľujú nárast novej svalového tkaniva! Preto sa BCAA užívajú jednak pred tréningom, počas tréningu, a aj po tréningu.

Odporúčané dávkovanie

 • Užívajte 2 – 4 tablety BCAA 1800 mg denne medzi jedlami.
 • V tréningové dni užívajte dávku prednostne pred tréningom a po ňom.
 • Začiatočníci a mierne pokročilí športovci užívajte 2 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami
 • Pokročilí športovci nad 80 kg a kulturisti, užívajte 4 tablety BCAA 1800 mg dvakrát denne medzi jedlami.

Nutričné informácie

Aminokyseliny 2 tablety
L-leucín 1 800 mg
L-izoleucín 900 mg
L-valín 900 mg
Celkom BCAA 3 600 mg

Zloženie

 • L-leucín, L-valín, L-izoleucín, stearát horečnatý (plnidlo).

Doplňujúce informácie

 • Doplnok stravy.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, starostlivo uzavreté.
 • Po otvorení spotrebujte do 6 mesiacov.
 • Chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom.
 • Liek nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neprekračujte dennú odporúčanú dávku.
 • Výrobok nie je určený ako náhrada pestrej stravy.
 • Výrobca neručí za prípadné škody, vzniknuté nesprávnym použitím alebo skladovaním.
 • Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

Výrobca: Extrifit, s. r. o., Dolní Újezd 672, 569 61 Dolní Újezd, Česká republika

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Extrifit Bcaa 1800 300 tabliet”
Scroll to Top