fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-30%

CZECH VIRUS THERMO VIRUS 60 KAPSÚL

Komplexné ultra silný spaľovač. Podporuje kontrolu telesnej hmotnosti.

20.9029.90

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

CZECH VIRUS THERMO VIRUS 60 KAPSÚL

Produkt Thermo Virus ponúka originálne kombináciu látok pre podporu kontroly telesnej hmotnosti a metabolizmu tukov. Obsahuje 12 účinných látok (11 prírodného pôvodu + bezvodý kofeín) pre synergický efekt. Takmer 1200 mg aktívnych látok v jednej dávke pre ideálnu efekt vrátane ForsLean® (s 10% Forskolin) a ďalších štandardizovaných extraktov. Samozrejmosťou je pridaný BioPerine® pre zlepšenú absorpciu ostatných látok. Thermo Virus ponúka ako jeden z mála „fat burner“ kapsulu DRcaps® – vegánskej kapsule s oneskoreným uvoľnením. Toto riešenie eliminuje hneď niekoľko problémov klasických „spaľovačov“. Vytvorené v spolupráci s Lenkou horárka, ktorá nám vďaka svojim skúsenostiam pomohla produkt vylepšiť.

Prečo užívať Thermo Virus? Nižšie popisujeme body, prečo je produkt Thermo Virus vhodný pre všetkých, ktorí chcú redukovať váhu.

 • Fungujú „spaľovače“? Áno aj nie. Ak niekto čaká, že bude tento produkt revolučný a začnete jednoducho chudnúť po užití kapsule, musíme vás sklamať (pssst, to ale každý legálne produkt na trhu, len vám to značky nehovoria). Alfa a omega chudnutie je kalorický deficit (a je úplne jedno, či je tá diéta low carb, keto, Paleo..), teda správny jedálniček. Ruka v ruke s ním ide samozrejme tréning, spánok.. a potom možno „spaľovač“. Ak to však človek myslí s chudnutím vážne a dodržiava vyššie spomínané, tento produkt mu môže pomôcť s rýchlejší optimalizáciou hmotnosti, zlepší metabolizmus tukov a pochopiteľne dodá aj viac energie, keď ju najviac potrebujete. Pre maximálny účinok odporúčame kombinovať s LeanGard® – produkt bez stimulantov (ideálne aj na noc), funkčnosť potvrdená štúdiami.
 • Štandardizované extrakty. Pri každom produkte dbáme na kvalitu dodávateľov a daných látok – preto používame značkové a štandardizované extrakty, len tak je možné zaručiť funkčnosť danej suroviny a rovnakú dávku pri každej šarži výroby. Preto možno dohľadať aj v zložení, že Rhodiola Rosea obsahuje 3% rosavinů, kajenské korenie 90% kapsaicinoidy, kakaový bôb 7% teobromínu alebo ForsLean® 10% Forskolin. Chceme, aby ste mali istotu, že do seba dostávate to najlepšie v každom balení, ktoré zakúpite.
 • Zloženie látok. Pri zloženie sme dbali na použitie látok, aby produkt ponúkol čo možno najviac benefitov. O termogénny časť sa stará kombinácia kofeínu (zo 4 zdrojov – guarany, zeleného a bieleho čaju a čistého kofeínu), synefrínu, kajenského korenia (obsahujúci kapsaicinoidy) a dvoch čajov – zeleného a bieleho, ktorej účinnosť je spôsobená obsahom EGCG. Pre zvýšenú výdrž pri aktivite a tým pádom vyššia prirodzené chudnutie je tu opäť kombinácia kofeínu, teobromín z kakaových bôbov (má vplyv aj na náladu) a Rhodiola (adaptogén, znižuje únavu a zlepšuje kognitívne funkcie). Ďalšími látkami je ForsLean® (popísaný detailne tu), ceylonský škorica (minimálne množstvo kumarínu oproti klasickej škoricu, zlepšuje využitie glukózy v bunkách), chelátová chróm (udržanie normálnej glukózy v krvi v kombinácii so škoricou, prispieva k metabolizmu makroživín) a BioPerine® (zlepšené využitie všetkých ostatných látok).
 • DRcaps®. DRcaps® je pokročilé riešenie od firmy Capsugel®, ktoré posúva Thermo Virus o ďalší stupeň vyššie. Vďaka použitiu kapsulu sú u väčšiny ľudí eliminované nepríjemnosti, ktoré poznáte zo štandardných spaľovačov – grganie, pálenie žalúdka alebo pálenie záhy. DRcaps® je vegánska kapsule, ktorá odolá žalúdočným šťavám a dovoľuje vypustiť aktívnej látky až následne pre najlepší možný účinok. DRcaps® sa začne rozpúšťať zhruba za 45 minút, preto je dôležité naplánovať použitia Thermo vírus skôr, ako ste zvyknutí s klasickou kapsúl.

Zameranie Thermo Virus

Thermo Virus neslúži a nebol vytvorený pre úplných začiatočníkov – dôvod je jednoduchý, začiatočník žiadny spaľovač nepotrebuje, pretože spravidla nedodržiava ani správny jedálniček. Produkt je vhodný pre pokročilých až profesionálnych športovcov, ktorí si môžu v diéte pomôcť v zlepšenej výdrži a energiu, lepšej nálade a zníženie telesnej hmotnosti – do maximálnej miery, ako je len legálnym spaľovačom možné. Pri tvorbe produktu sme jednotlivé látky aj celú filozofiu konzultovali s profesionálne dielom Lenkou horárka, ktorá má dlhoročné skúsenosti a mohli sme tým pádom spojiť naše skúsenosti ako najoriginálnejších tvorcov suplementov v SR a jej skúsenosti z „bojového poľa“!

odporučí dávkovanie

 • Užite jednu dávku (2 kapsule) pred jedlom (netréningový deň) alebo pred tréningom (zhruba 45 min).
 • Zapite dostatočným množstvom vody.
 • Neprekračujte dennú dávku 2 kapsule denne.

Účinné látky

Účinná látka V dávke (2 kapsule)
Extrakt z kôry pomaranča (4% Synefrin) 250 mg
– z toho synefrínu 10 mg
Guarana extrakt 200 mg
– z toho guarany 75 mg
– z toho kofeínu 44 mg
Kofeín 140 mg
Cejlónska škorica extrakt 8:1 100 mg
Rhodiola Rosea extrakt (3 % rosavinů) 100 mg
Zelený čaj extrakt 100 mg
– z toho EGCG 15 mg
– z toho kofeín 10 mg
Kajenské korenie extrakt 10:1 (90% kapsaicinoidy) 100 mg
Kakaový bôb extrakt (7% teobromínu) ** 100 mg
ForsLean® (10% Forskolin) 50 mg
Biely čaj extrakt 50 mg
– z toho kofeínu 4 mg
– z toho EGCG 2,5 mg
BioPerine® 5 mg
Chróm Pikolinát 100 mcg (250% RHP *)
Celkové množstvo kofeínu 198 mg

* Referenčný príjem
** Neodporúča sa konzumovať viac ako 600 mg polyfenolov denne. To zodpovedá 1,1 g extraktu odtučneného prášku

Zloženie

 • Zloženie aktívnych látok (zostupne): Extrakt z horkého pomaranča (Citrus Aurantium, štandardizované na 4% synefrínu), Guarana (Paullinia cupana, extrakt zo semien), Kofeín bezvodý, Cejlónska škorica (Cinnamonum Ceylon, extrakt 8:1), Rhodiola Rosea (extrakt z koreňa, min, 3% rosavinů), Zelený čaj (Camellia sinensis, extrakt z lístkov 8:1), Kajenské korenie (Capsicum frutescens, extrakt z plodu 10:1,90% kapsaicinoidy), Kakaový bôb (extrakt zo semien, 7% teobromínu), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa, 10% Forskolin), Biely čaj (Camellia sinensis, extrakt z lístkov 5:1), BioPerine® (Piper nigrum, extrakt z čierneho korenia, 95% piperín), Chróm pikolinát
 • prídavné látky (zostupne): Vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza), Kukuričný škrob (spevňujúci látka), Horečnaté soli mastných kyselín (protihrudkujúca látka), Guma gellan, Oxid titaničitý (farbivo kapsule)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • S vysokým obsahom kofeínu (198 mg na dávku).
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

ForsLean® and ForsLean® logo are registered trademark of Sabinsa.
BioPerine® and BioPerine® logo are registered trademark of Sabinsa.
BioPerine® is not organic as pier EU legislation 834/2007.
DRcaps® and DRcaps® logo are registered trademark of Capsugel.

[[PRODUCER ]]

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “CZECH VIRUS THERMO VIRUS 60 KAPSÚL”
Scroll to Top