fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-20%

Czech Virus Testo Virus Part1 280 g

Produkt Testo Virus Part 1 ponúka originálne kombináciu zloženie pre optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukciu a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi.

15.9019.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

CZECH VIRUS TESTO VIRUS PART 1 280 G

Produkt Testo Virus Part 1 ponúka originálne kombináciu zloženie pre optimalizáciu testosterónu. Prispieva k normálnej plodnosti a reprodukciu a na udržanie normálnej hladiny testosterónu v krvi. Náš produkt kombinuje extrémne množstvo kyseliny D-asparágovej so zinkom vo forme bisglycinátu (chelát), bóru a vitamínu D3 (tzv. Prohormón). Optimalizácia testosterónu by mala byť jednou z priorít pre tých kulturistov, pretože sa od nej odvíja nepreberné množstvo podujatí v našom tele. Na základe nejedného výskumu je bohužiaľ zrejmé, že majú muži v dnešnej dobe zníženej hladiny testosterónu v porovnaní s mužmi pár dekád späť. Znížený testosterón má na svedomí naša doba, sme viac obézni, pôsobí na nás viac stresu z uponáhľanej doby a v neposlednom rade do seba dostávame viacerých chemických vecí (napríklad BPA alebo Triclosan) či už potravou alebo iným spôsobom.

Prečo užívať Testo Virus Part 1?

 • Kyselina D-asparágová (DAA). Kyselina D-asparágová (DAA) je aminokyselinový regulátor syntézy testosterónu a môže pôsobiť na stimulačné receptor (NMDA). DAA sa ukazuje sľubne v podpore mužskej plodnosti. Zdravie muži doplňujúce DAA majú iba dočasné zvýšenie hladiny testosterónu, muži s deficitné hladinou využijú benefity viac. DAA pôsobí v centrálnej oblasti mozgu a spôsobuje uvoľňovanie hormónov, ako je luteinizačný hormón, folikuly stimulujúci hormón a rastový hormón. Môže sa tiež hromadiť v semenníkoch, kde zmierňuje obmedzenia rýchlosti syntézy testosterónu, čo vedie k zvýšeniu hladiny testosterónu. Podľa jednej štúdie dokáže DAA zvýšiť testosterón až o 42%.
 • Zinok Bisglycinát. Zinok je jedným zo základných suplementov pre optimalizáciu testosterónu v tele. Má vplyv na veľké množstvo funkcií v tele a jeho deficit môže spôsobovať veľa problémov, okrem zníženú hladinu testosterónu a nižšiu inzulínovú citlivosť tiež napríklad letargiu, depresie alebo kožné abnormalitách. Doplnenie zinku je vhodné najmä z kvalitného zdroja, napríklad zinku viazaného na aminokyselinu glycín (chelátovej väzba).
 • Bór. Bór je minerál, ktorý sa tradične príliš neužíva v „testosterón boosteroch“, prednosť sa dáva skôr látkam alá Tribulus Terrestris, ktoré sú známe a lákajú viac neznalých užívateľa, než funkčné bór. Bór je testovaný v iných dávkach na rôzne problémy, napríklad ženy po menopauze užívajú 3 mg, ľudia s osteoartrózou 6 mg a muži pre zvýšenie hladiny hormónov 10 mg. Preto náš produkt obsahuje 10 mg bóru v HARDCORE dávke. Najviac štúdií zatiaľ nasvedčuje tomu, že je to správna a optimálna dávka (štúdia 1, štúdie
 • Vitamín D3. Vitamín D3 prispieva k dosiahnutiu normálnej funkcie svalového aparátu a normálne funkcie imunitného systému. Jedná sa o v tuku rozpustný vitamín, ktorý sa syntetizuje slnečným žiarením. Cholekalciferol (D3) je prirodzene vyskytujúce sa forma vitamínu D. Je štruktúrne podobný steroidom, ako je testosterón, cholesterol alebo kortizol. Odporúčaná dávka vitamínu D je stanovená na 200 IU denne, čo je žalostne málo! Podľa zahraničných štúdií by sa mala dávka pohybovať medzi 1000 až 2000 IU (minimálne!). V tomto produkte nájdete teda 1000 IU, dostačujúce dávku podľa väčšiny štúdií. V prípade vyššej potreby vitamínu D3 odporúčame použitia samotného suplementu Vitamín D3. Štúdia vplyvu D3 na testosterón tu.

Testo Virus Part 1 vznikol ako produkt založený na štúdiách a mal by tvoriť jednu časť – základ – pre optimalizáciu testosterónu. Predpokladáme, že vás napadajú minimálne dve otázky [ďalšie pokojne smerujte na náš zákaznícky servis:-)], prečo označenie „Part 1“ a kde je tribulus. Part 1 je logické označenie produktu, ktorý očakáva ďalšiu časť, Part 2. Veríme, že spojením týchto dvoch produktov ponúkneme zákazníkom skutočné maximum, ktoré je možné legálne získať pre zvýšenie a optimalizáciu testosterónu. A kde máme Tribulus? Produkt neslúži primárne pre zvýšenie libida (hoci ho sekundárne zvyšuje). Tribulus je super látka, ale iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tento produkt je mimo klasickej prirodzené zvýšenie (optimalizáciu) hladiny testosterónu vhodný tiež do PCT.

Odporúčané dávkovanie

 • dávkovanie začiatočník: Zmiešajte jednu dávku (4 gramy, cca 3/4 odmerky) sa 175-200 ml vody.
 • Dávkovanie HARDCORE: Zmiešajte dve dávky (8 gramov, cca 1 a 1/2 odmerky) s 350-400 ml vody.
 • Neprekračujte 2 dávky (8 g) denne – maximálnu dennú dávku!

Pozor, kyselina asparágová nie je 100% instantný a usadzuje sa na dno šejkra / pohára. Odporúčame priebežne premiešava pri popíjaní pre najlepší užívateľský zážitok.

Nutričné informácie

ÚČINNÁ LÁTKA 4 G (začiatočník) % RHP * 8 G (hardcore) % RHP *
DAA (Kyselina D-asparágová) 1500 MG 3000 MG
Zinok Bisglycinát
– z toho obsah zinku 5 MG 50% 10 MG 100%
Bór 5 MG 10 MG
Vitamín D3 (Cholekalciferol) 12,5 MCG 250% 25 MCG 500%

* referenčná hodnota príjmu

Zloženie

 • Inulín, kyselina D-asparágová, Regulátor kyslosti (kyselina jablčná, kyselina citrónová), Aroma, Sladidlo (sukralóza), Zinok Bisglycinát, kyselina boritá, Cholekalciferol

Informácie

 • Doplnok stravy
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.

Výrobca: Czech Nutrition s.r.o., Spodné 673/8, 62500 Brno

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Citrón

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Czech Virus Testo Virus Part1 280 g”
Scroll to Top