fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-10%

Czech Virus Testo Virus Part 2 120 tabliet

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií pre najvyššie možné synergické fungovanie. obsahuje mimo iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50% obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným Forskolin a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. kompletne rastlinné zloženie vr. kapsle – vhodné aj pre vegánov. Pre ultimátnej výsledok odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

26.9029.99

Dostupnosť 3 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

CZECH VIRUS TESTO VIRUS PART 2 120 KAPSÚL

Produkt Testo Virus Part 2 prináša úplne bez debát jednu z najkomplexnejších legálnych formúl pre optimalizáciu a podporu testosterónu na trhu. Obsahuje 7 rastlinných látok zložených podľa aktuálnych štúdií pre najvyššie možné synergické fungovanie. Obsahuje okrem iného aj značkové extrakty Fenusterols® (s 50% obsahom steroidných saponínov), ForsLean® so štandardizovaným Forskolin a AstraGin®, ktorý zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť. Kompletne rastlinné zloženie vr. kapsle – vhodné aj pre vegánov. Pre ultimátne výsledok odporúčame kombinovať s Testo Virus Part 1.

Prečo užívať Testo Virus Part 2?

 • MACA. Maca je tzv. Superpotravina, bylina pochádzajúce z Peru, ktorá sa používa od nepamäti. Maca nepôsobí priamo na zvyšovanie testosterónu, ale zvyšuje jeho prekurzor DHEA, najhojnejšie cirkulujúci hormón v tele, ktorý slúži ako základ pre syntézu všetkých ďalších androgénov (u mužov) i estrogénov (u žien). Nedostatok DHEA býva jedným z najčastejších dôvodov zníženého testosterónu u väčšiny mužov. Zvyšuje výkon a vytrvalosť, pomáha zlepšovať plodnosť a optimalizuje hormonálny systém. Ideálna dávka sa javí medzi 1500 a 3000 mg (Testo Virus Part 2 v HC dávke ponúka 1000 mg 4:1 extraktu = 4000 mg sušeného koreňa Macy).
 • Fenusterols ®. Fenusterols® je extrakt získaný zo semien senovky gréckej gréckej (Fenugreek) a je štandardizovaný na obsah minimálne 50% steroidných saponínov. Má výrazný vplyv na uvoľňovanie luteinizačného hormónu (LH). LH zase signalizuje hypofýze, aby produkovala viac testosterónu a vyššie hladiny testosterónu majú logicky vplyv na športový výkon. Mechanizmus účinku uvoľňovanie hormónov je spojený s premenou cholesterolu na aktívny hormóny, čo má za následok súčasné zníženie hladiny cholesterolu v plazme. Mimo testosterón má senovky gréckej vplyv na zvýšenie libida a zníženie DHT (dihydrotestosterón, ktorý má negativivní vplyv napríklad na vypadávanie vlasov). Podľa štúdií sa javí ideálny dávka 400 až 500 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 500 mg v HC dávke.
 • Ashwagandha. Ašvaganda je adaptogén a jedna z najdôležitejších ajurvédskych bylín. Pomáha optimalizovať testosterón u silovo trénujúcich mužov (štúdia tu), má vplyv na zníženie kortizolu (ochrana proti stresu, upokojenie). Zvyšuje uvoľňovanie luteinizačného hormón (rovnako ako pískavice), pôsobí teda synergicky a pomáhajú týmto spôsobom s hladinou testosterónu. Ideálna dávka sa javí medzi 300 až 500 mg, Testo Virus Part 2 ponúka 500 mg v HC dávke.
 • ForsLean ®. ForsLean® obsahuje patentovaný extrakt z koreňov rastliny Coleus forskohlii, ktorý je štandardizovaný na 10% obsah Forskolin. Forskolin bol tradične známy pre svoju širokú škálu výhod, pozornosť vedcov si však zaslúžila jeho činnosť ako non-adrenergné stimulátor enzýmu adenylátcyklázy, ktorý má podpornú úlohu pri riadení telesnej hmotnosti a podporu čistej svalovej hmoty (klinické štúdie tu). Podľa tejto štúdie má Forskolin vplyv na hladinu testosterónu, kedy bola hladina voľného testosterónu zvýšená oproti skupine s placebom (16,77% vs 1,08%). Ideálna dávka podľa štúdií je 250 mg, Testo Virus Part 2 obsahuje 250 mg v HC dávke.
 • Panax Ginseng. Ženšen pravý má zanedbateľný vplyv na testosterón, však pomáha znižovať únavu, zvyšovať sústredenie a zvyšuje prúdenie krvi. Ide o najpopulárnejší adaptogén, ktorý pomáha optimalizovať činnosť organizmu (normálna hladina cukru v krvi, krvný tlak, fyzické a duševné zdravie…). Ideálna dávka sa javí medzi 200 až 400 mg denne, Testo Virus Part 2 ponúka 200 mg v HC dávke.
 • Rhodiola Rosea. Druhý najpopulárnejší adaptogén, to je rozchodnica ružová. Pridaná pre synergické fungovanie s ženšenom (a ďalšími látkami). Rozchodnica zvyšuje odolnosť nervového systému pri únave a stresu. Pôsobí na kognitívne a duševnú výkonnosť. Podporuje tiež kondíciu a fyzický výkon. Zároveň pôsobí ako antioxidant a podporuje normálny trávenie, srdce a cievny systém.
 • astragin ®. AstraGin® je prírodný produkt zlepšujúce absorpciu ostatných látok. Umožní väčšiemu množstvu živín prejsť z krvného obehu do buniek. AstraGin® zaisťuje skutočne zlepšenú biologickú dostupnosť a zlepšuje stav mikrobioty (potvrdené štúdiami – zhrnutie tu).
 • Kde je tribulus? Tribulus je super látka, ale iba na zvýšenie libida, určite nie na zvýšenie testosterónu (viac ako 8 štúdií preukázalo nulový alebo minimálny vplyv na zvýšenie voľného a celkového testosterónu.) Tribulus je v SR pravdepodobne najznámejší látka pre “zvýšenie testosterónu”, bohužiaľ má v tomto smere asi rovnaký účinok, ako L-karnitín na chudnutie. Pevne veríme, že sa vďaka nášmu produktu začne viac ľudí zamýšľať nad tým, čo má reálne zmysel a čo je len reklamný ťahák.

Testo Virus Part 2

Testo Virus Part 2 vznikol ako druhá časť k Testo Virus Part 1 (DAAbórzinok a vitamín D3), aby vznikla ultimátnej kombinácia toho dosť možno najlepšieho, čo môžete na našom trhu legálne zohnať. S ohľadom na použité látky je Part 1 vhodný hlavne do PCT a na krátkodobejšie boost testosterónu (teda je vhodné produkt cyklovať), Part 2 slúži pre dlhodobú a účinnú optimalizáciu hormonálneho systému. Part 2 obsahuje 7 aktívnych extraktov z bylín v originálnej kombinácii s funkčným množstvom. Formulate založeným iba na Tribula už odzvonilo, je čas pre novú generáciu produktov, ktoré majú reálny vplyv na optimalizáciu testosterónu!

Odporúčané dávkovanie

 • Dávkovanie začiatočník: Užite 2 kapsule kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.
 • Dávkovanie HARDCORE: Užite 4 kapsule kedykoľvek počas dňa a zapite dostatočným množstvom vody.

Nutričné informácie

Účinná látka V hardcore dávke (4 kapsule)
Maca 1 1000 mg
Fenusterols® 2 500 mg
– z toho steroidných saponínov 250 mg
Ashwagandha 3 500 mg
– z toho withanolidů 35 mg
ForsLean® 4 250 mg
– z toho Forskolin 25 mg
Panax Ginseng 5 200 mg
Rhodiola Rosea 6 100 mg
– z toho salidrosidov 1 mg
AstraGin® 5 mg

1 extrakt z koreňa (4:1), 2 Senovka grécka (50% steroidných saponínov, 1% diosgenina), 3 7% withanolidů, 4 10% Forskolin, 5 ženšen pravý6 rozchodnica ružová (1% rosavinu).

Zloženie

 • Extrakt z koreňa Macy peruánskej (Lepidium meyenii, extrakt 4:1, ekvivalentné k množstvu 4000 mg sušeného koreňa), Fenusterols® (Trigonella foenum-gaecum, pískavica grécke seno), Ashwagandha (withania somnifera, extrakt z koreňa), ForsLean® (Coleus Forskohlii, extrakt z koreňa), Ženšen pravý (extrakt z koreňa), Rozchodnica ružová (Rhodiola Rosea, extrakt), Plnidlo: Rastlinný stearan horečnatý, AstraGin® (výťažok z rastliny Panax notoginseng [koreň] v pomere 10:1), vegánska kapsule (Hydroxypropylmetylcelulóza)

ForsLean® and ForsLean® logo are registered trademark of Sabinsa.
Fenusterols® is a registered trademark of Sabinsa.
AstraGin® is a registered trademark of NuLiv Science USA Inc.

Informácie

 • Doplnok stravy vhodný pre športovcov.
 • Komplexné zmes rastlinných extraktov pre optimalizáciu testosterónu.
 • Uchovajte mimo dosahu detí.
 • Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Výrobok je vhodný najmä pre mužov.
 • Výrobok vyrobený v závode spracovávajúcim mlieko, vajíčka, sójové bôby, kôrovce, rybí olej, orechy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • nie je určené ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.
 • Pred užívaním sa poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

Výrobca: Czech Nutrition s.r.o., Spodné 673/8, 62500 Brno

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Czech Virus Testo Virus Part 2 120 tabliet”
Scroll to Top