fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-17%

Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g

Beast Virus® V2.0. je horúcou novinkou z dielne najoriginálnejšie českej značky Czech Virus® . Pôvodný Beast Vírus pravdepodobne netreba ani predstavovať, tento produkt spôsobil úplne bez debát revolúciu v kategórii pred tréninkovek a udával trendy ostatným značkám, ktoré Beast veľmi rady napodobňovali. Doba ide však stále dopredu a preto sme so po 5-tich rokoch rozhodli našu originálne receptúru inovovať a priniesť na slovenský trh späť kráľa slovenských pred tréninkovek . Nič sme neuberali, iba sme pridali 4 nové látky = 13 aktívnych látok celkovo!

29.9035.99

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

CZECH VIRUS BEAST VIRUS V2.0 417,5 G

Nástupca Beast Virus® prichádza, aby opäť udávala trendy, akými sa budú ostatné značky riadiť.

 • Ciele Beast Virus® V2.0: Pôvodná verzia Beast nastolila 5 rokov späť pravidlá a trend, akým by sa moderné preworkout mal uberať. Nová verzia si dáva za cieľ poskytnúť ultimátnej produkt, ktorý pomôže vo všetkých potrebných aspektoch – pomôže so silou a výbušnosti, ľadovo pokojným sústredením, extrémne prekrví svalstvo a oddiali únavu na najvyššiu možnú dobu. Jedná sa teda o ALL-IN-ONE produkt, ale pozor – bez zbytočného kreatínuBCAA alebo cukru. Nemáme nič proti kreatínu a BCAA ako takým, ale ak máte v dávke svojej predtréningovky 5-6 g BCAA (absolútne základné množstvo), ako môžete dávkovať 10 g bez toho, aby ste neužívali nadbytočné množstvo ostatných látok? Veľmi ťažko a ste týmto zbytočne obmedzeni.
 • Synergie látok: Oproti pôvodným deviatich látkam nájdete v novej verzii látok trinásť! Ich zloženie sme vytvárali s ohľadom na vzájomnú synergiu daných látok, aby sme z produktu vyťažili pomyselnej maximum. So silou pomôže kombinácia rokmi prevereného beta-alanínu v kombinácii s taurínom a kofeínom. Pre výdrž je tu kombinácia brutálny dávky L-citrulín-malátu v kombinácii s inozínom (zlepšuje prenos kyslíka a umožňuje trénovať na kyslíkový dlh), hroznovým semienkom, taurínom, kofeínom a tak ďalej. Pre sústredenie a tzv. Muscle-mind connection využijete cholín, DMAE, tyrozín a kofeín. Svalové prekrvenie / pumpu zaistí citrulín v kombinácii s repným nitrátmi. To všetko je navyše umocnené prídavkom piperín, ktorý zlepšuje absorpciu ostatných látok.
 • Originálne zloženie: Beast Virus® je od počiatku receptúra nášho zakladateľa a znateľne sa líši od ostatných známych (i zahraničných) predtréningovek – nepočítame samozrejme agresívne kópie samotného Beast, kde je potom zloženie veľmi podobné. Táto receptúra bola vytvorená na základe dlhoročných experimentov s rôznymi látkami a ich kombinácií, než sme vytvorili finálny, ktorá nadchla väčšinu cvičiaci populácie v SR. Veríme, že novú receptúru oceníte, pretože sme na zloženie nič neubrali, iba sme pridali 4 nové látky.
 • Nové látky vo verzii 2.0: K pôvodnej, veľmi dobre fungujúci zmesi, sme pridali 4 nové látky. Jedná sa o Betaín HCL, Inosin, dusičnany z červenej repy a Vitis vinifera – hroznové semienko. Betaín zlepšuje využívanie živín a látok organizmom a zabezpečuje štiepenie bielkovín na aminokyseliny. Inosin zlepšuje prenos kyslíka a umožňuje trénovať na kyslíkový dlh. Repné nitráty (prvé použitie z CZ značiek už u m3 / s PUMP) sa v tele mení na oxid dusný (NO) a zlepšujú prekrvenie a žilnatosť. Vitis vinifera zaisťuje zvýšený prietok krvi a antioxidačné vlastnosti.
 • Výroba a látky: Všetky látky v Beast Virus® V2.0 sú laboratórne testované na čistotu a zakázané látky. Výroba potom prebieha vo firme s viac než 20-ročnou tradíciou s potravinovými doplnkami a vlastní certifikát kvality STN EN ISO 9001:2009. S týmto dodávateľom spolupracujeme od založenia značky a máme veľmi nadštandardné vzťahy.
 • Žiadne zbytočnosti navyše: V produkte nenájdete žiadne lacné plnidlo, kontroverzné sladidlo alebo syntetické farbivo. Samozrejmosťou je prírodná aróma a sladenie steviol-glykozidy a sukralózou. Pre lepšiu sypkosť obsahuje surovina taurín oxid kremičitý (už v základe) a my navyše pridávame rastlinný stearan horečnatý, aby sme minimalizovali možné hrudkovaniu.
 • Beast Virus® versus Beast Virus® V2.0: Keď sme uvádzali prvú Beast na slovenský trh, žiadna z predtréningovek neobsahovala vysoké množstvo citrulínu alebo citrulínu-malátu. Všetky do jednej išli na osvedčené vlne Argininu alebo AAKG. Beast Virus® ako prvý priniesol 6 gramov Citrulínu-malát v dávke a nastolil trend, ktorým sa uberali všetky ostatné české predtréningovky (schválne si zloženie porovnajte a uvidíte). Sme radi, že sme mohli nastoliť trend pre výrobcov, ktorí sú tu desiatky rokov a sú nútení robiť kvalitnejšie produkty kvôli konkurencii – nám. Beast Virus® V2.0 stojí na pevnom základe z pôvodného Beast, ktorý je tak obľúbený. Nerobili sme žiadny kompromis, preto tu nájdete všetky látky z “jedničky” v rovnakom množstve, iba sme pridali 4 veľmi zaujímavé látky, ktoré produkt posúvajú do ligy majstrov. Veríme, že bude zloženie vyhovovať ešte väčšiemu množstvo užívateľov a donúti ich odísť ich tréning na absolútne maximum bez akéhokoľvek “Crasha”, ktorý možno pozorovať z obyčajných nakopávač.

Použité látky

 • L-Citrulín-malát: Citrulin sa v tele premieňa na Arginín a Dale na oxid dusnatý (NO). Podľa výskumu dokáže citrulín navýšiť hladinu Arginínu a NO v tele lepšie, než samotný arginín. Arginín sa v tele ešte ďalej rozkladá, zatiaľ čo Citrulín už je pripravený na absorbciu a použitie. Citrulín Malát Overená zlepšuje energie, podľa prieskumu zlepšuje ATP o 35%.
 • Beta-Alanín: Beta-Alanín zlepšuje silu, výbušnosť, výdrž a zotavenie. Dokonca podľa niektorých štúdií pomáha so znížením tukov a nárastom svalov.
 • Taurín: Taurín zlepšuje výdrž a svalovú silu. Dokáže tiež zvýšiť produkciu oxidu dusnatého (NO). Cvičením sa zásoby taurínu vyčerpávajú, čím priamo pôsobí na zníženie sily a výdrže, preto je vhodné brať taurín pred každým tréningom..
 • Betaín HCL: Betaín hydrochlorid zlepšuje trávenie a využívanie živín organizmom tým, že zvyšuje množstvo žalúdočnej kyseliny (kyselina chlorovodíková), ktorá zabezpečuje štiepenie bielkovín na aminokyseliny. Je výborný v kombinácii s červenou repou, zvyšuje hladinu cholínu a metabolizmus cysteínu. To podporuje bunkovú hydratáciu (lepšia svalová pumpa).
 • Inosin: Inozín zlepšuje prenos kyslíka v tele a umožňuje dlhšie trénovať na tzv. Kyslíkový dlh. Je prekurzorom ATP – zvyšuje hladinu energie.
 • Cholin bitartrát: Cholin hrá dôležitú úlohu v mozgovej, nervové a svalové funkciu. Zvyšuje fungovanie mozgu, zlepšuje náladu, vylepšuje reakčnú dobu a pomáha so sústredením. Pôsobí synergicky s kofeínom a L-tyrozín, prináša čistú psychickú stimuláciu a zabraňuje poklesu výdrže.
 • L-Tyrozín: Tyrozín zvyšuje ostražitosť, sústredenie, náladu a energiu pri intenzívnom cvičení, najlepšie v kombinácii s kofeínom.
 • Nitráty z červenej repy: V červenej repe (a iné zelenej listovej zelenine) sa nachazí anorganický dusičnan (NO3-), ktorý sa u ľudí po požití premení na dusitan (NO2-) a cirkuluje v krvi. V prípade obmedzeného množstva kyslíka potom NO2- telo premení na oxid dusnatý (NO) – molekulu, ktorá hrá dôležitú úlohu v cievnom systéme.
 • Kofeín: Kofeín dokáže zlepšiť silu, výdrž a odďaľuje únavu počas cvičenia. Kofeín tiež podporuje produkciu oxidu dusnatého (NO). Výborne sa dopĺňa sa Synefrin a L-tyrozín.
 • Vitis vinifera: Extrakt z hroznového semienka (95% proantocyanidínov) je Bioflavanoids s antioxidačnými vlastnosťami, zvyšuje cirkuláciu a tým zlepšuje dodávky živín do svalov. Podľa niektorých štúdií zvyšuje prietok krvi.
 • Extrakt z kôry horkého pomaranča: Extrakt z kôry horkého pomaranča (10 mg synefrínu) okamžite navyšuje významný využiteľný energiu a stimuluje organizmus. Pôsobí termogénny a synergicky s kofeínom.
 • DMAE: DMAE môže podľa zahraničných štúdií zlepšovať náladu, psychickú energiu, pamät aj kvalitu spánku.
 • Extrakt z čierneho korenia: Čierne korenie (95% piperín) zlepšuje absorbciu ostatných látok o 30 až 2000%.
 • Ďalšie použité látky: Rastlinný stearan horečnatý (protihrudkujúca látka).
 • Sladidlá: Steviol- glykosiy, Sukralóza, Aroma, farbivo: beta karotén (príchuť mandarínka), šťava z červenej repy (príchuť kyslé jablko a malina), kyselina citrónová (príchuť kyslé jablko a malina, regulátor kyslosti).

Odporúčané dávkovanie

 • Zmiešajte jednu dávku (16,7 g) s 250 ml-300 vody a užite 15 minút pred výkonom.
 • pred požitím riadne premiešajte v šejkri.

Nutričné informácie

Účinná látka Vo 100G / V dÁVKA
citrulín-malát 2:1 35,94 G / 6 G
beta-alanín 17,97 G / 3 G
TAURÍN 10,81 G / 1,9 G
betaín HCL 8,99 G / 1,8 G
INOSINE 5,99 G / 1 G
Cholín bitartrát 4,49 G / 0,75 G
L-tyrozín 3,89 G / 0,65 G
Nitru Z ČERVENÉ REPY * 3 G / 0,5 G
KOFEÍN 1,2 G / 0,2 G
VITIS FINIFERA ** 1,2 G / 0,2 G
Synefrin *** 0,08 G / 0,01 G
DMAE **** 0,12 G / 0,02 G
piperín (ČIERNY KORENIE) ***** 0,03 G / 0,005 G

* štandardizovaný na 10% nitrátov
** EXTRAKT ZO SEMIEN vínnej révy (95% proantocyanidínov)
*** horký pomaranč, 10 MG synefrín V 1 DÁVKA
**** DMAE bitartrát, 20 MG DMAE V 1 DÁVKA
***** Štandardizovaný EXTRAKT 95% piperín

Zloženie

 • Ďalšie látky v zložení pre príchuť kyslé jablko a malina: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia – prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod – protihrudkujúca látka), aróma (jablko, malina), šťava z červenej repy (farbivo), oxid kremičitý (súčasťou Taurinu), kyselina citrónová (regulátor kyslosti)
 • Ďalšie látky v zložení pre príchuť mandarínka: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia – prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod – protihrudkujúca látka), aróma (mandarínka), beta-karotén (farbivo), oxid kremičitý (súčasťou Taurinu)
 • Ďalšie látky v zložení pre príchuť ružový grep: steviol-glykozidy (sladidlo z rastliny stévia – prírodného pôvodu), sukralóza (sladidlo), stearan horečnatý (rastlinný pôvod – protihrudkujúca látka), aróma (mandarínka), oxid kremičitý (súčasťou Taurinu)

Informácie

 • Doplnok stravy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.
 • Chráňte pred mrazom.
 • Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • NIKDY NEPREKRAČUJTE JEDNU DÁVKU DENNE!
 • Pred užívaním sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom!
 • Dátum min. tvanlivosti a šarže: pozri. pravý dolný roh etikety.
 • Po otvorení spotrebujte do 60 dní.
 • Vyrobené v zariadení spracúvajúce mlieko, sóju, vajcia, kôrovce, orechy, arašidy, lepok a výrobky z nich.

Výrobca: Czech Nutrition s.r.o., Spodné 673/8, 62500 Brno

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Mandarínka, Ružový Grep

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Czech Virus Beast Virus V2.0 417,5 g”
Scroll to Top