fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-20%

Convict Labs Death Row 300g

Confict Labs Death Row je pokročilá príprava pred tréningom vyvinutá špeciálne pre tréning s vysokou intenzitou. Predbežné cvičenie obsahuje sadu zložiek so silným stimulačným účinkom: vrátane troch foriem yohimbínu. Účinkom doplnku je získanie úžasnej svalovej pumpy, vysokej stimulácie a zamerania potrebného pre kvalitný tréning. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

38.9048.90

Dostupnosť 5 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Confict Labs Death Row je pokročilá príprava pred tréningom vyvinutá špeciálne pre tréning s vysokou intenzitou. Predbežné cvičenie obsahuje sadu zložiek so silným stimulačným účinkom: vrátane troch foriem yohimbínu. Účinkom doplnku je získanie úžasnej svalovej pumpy, vysokej stimulácie a zamerania potrebného pre kvalitný tréning.

Nová pumpa pred tréningom osloví najmä tých, ktorí hľadajú doplnok, ktorý poskytne komplexnú akciu – pred tréningom, výkonný spaľovač tukov, posilňovač oxidu dusnatého a nootropický v jednom. Americký výrobca sa postaral o to, aby športovým nadšencom zaručil najlepší štart počas tréningov a maximalizoval ich efektívnosť.

Je to jeden z najsilnejších doplnkov pred tréningom s bohatým zložením. Prípravok je určený pre pokročilých športovcov, ktorí dobre tolerujú silné stimulanty. Pridanie silnej látky, ktorá je DMHA, vám umožní zvýšiť fyzickú výkonnosť bez toho, aby ste sa cítili unavení. Zložky ako citrulín, agmatín zosilňujú syntézu oxidu dusnatého, čo vedie k získaniu svalov s plným vzhľadom. Na dosiahnutie úplného komplexného účinku sa tiež používajú termogénne prísady na spaľovanie nepotrebného tuku vrátane brucha, stehien a zadku.

 

Convict Labs - DEATH ROW 300G

 

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Convict Labs Death Row 300g”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top