fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-50%

Cellucor COR-Performance Creatine 360 g + Uterák ZDARMA

CELLUCOR Cor-Performance Creatine 2.0 Mono je doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok Creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjanie svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizácii . Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom.

9.9019.90

Nie je na sklade

CELLUCOR Cor-Performance Creatine 2.0 Mono je doplnok výživy v práškovej forme. Prvotný účinok Creatine monohydrátu je napomáhanie syntéze ATP a tým napomáha nabíjanie svalovej hmoty energiou. Je účinný aj v dobe svalovej horúčky, pretože má i regeneračné schopnosti. Pomáha znižovať únavu, zvyšuje hladinu energie a výdrž organizmu. Má silný vplyv na anabolizácii . Jeho pôsobenie na začiatku užívania je možné prirovnať k anabolickým steroidom. Je vhodné ho kombinovať s niektorým zo sacharidových prípravkov – gainerom pre dokonalé vstrebanie creatín monohydrátu do svalových tkanív. Pokiaľ creatín neužívate spolu s gainerom, pripravte ho v 3dcl. džúsu obsahujúce sacharidy.

zloženie 5 gr 100 gr
Creatine Monohydrate 5 gr 100 gr


Upozornenie 
: Tento produkt nie je náhrada pestrej stravy. Konzultujte so svojím lekárom použitie produktu v prípade, že ste liečení na akúkoľvek zdravotnú komplikáciu, aj v prípade tehotenstva a dojčenia. Ak vám tento produkt spôsobí nežiaduce účinky, okamžite ukončite jeho používanie a v prípade potreby konzultujte so svojím lékařem.Nádobu skladujte v chladnom, suchom mieste, pri teplote do 24 ° C. Liek nie je určený pre deti.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Cellucor COR-Performance Creatine 360 g + Uterák ZDARMA”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top