fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-42%

Brutal Labz Epistorm 60 kapsúl

Brutálne kombo pre tie najlepšie výsledky!

 • Multikomponentný anabolický prohormón
 • Podporuje tvorbu suchej a pevnej svalovej hmoty
 • Zvyšuje hladinu rastového hormónu v tele až o 34 %
 • Hlavné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone
 • Obsah balenia: 60/90 kapsúl
 • Účinná látka: 65 mg Epistorm / kapsula
 • Dávkovanie: 1-2  kapsuly denne

54.9094.90

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Brutal Labz Epistorm 60 kapsúl

Anabolický prohormón Epistorm vznikol v spoločnosti Brutal Labz skombinovaním viacerých vysokoefektívnych produktov (Epistane,Trenavar, Hexadrone), ktoré patria medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie fitness doplnky. Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

Vhodnou kombináciou týchto látok vznikol produkt, ktorý v sebe spája schopnosť vytvárať svalovú hmotu počas cyklov aj diét, udržať v tele nízku hladinu kortizolu a zároveň redukovať tuky, čo z neho robí mimoriadne efektívny prostriedok v procese získavania kvalitnej svalovej hmoty.

Základné zložky: Epistane, Trenavar, Hexadrone

EPISTANE

Epistane je anabolický prohormón určený pre rýchly nárast kvalitnej svalovej hmoty počas cyklov aj počas obdobia diéty. Je to dihydrotestosterón, čiže je veľmi podobný prirodzenému ľudskému testosterónu. Je zároveň veľmi silnou anti-estrogénovou zlúčeninou, vďaka čomu pri jeho používaní nehrozia estrogénové vedľajšie účinky (gynekomastia a iné).

Ponúka podporu rastu svalov porovnateľnú s anabolickými steroidmi.

Jeho jedinečnou vlastnosťou je schopnosť udržať v tele nízku hladinu kortizolu, čo je kľúčový faktor pre rast svalovej hmoty. Ibutamoren zároveň obmedzuje uvoľňovanie somatostatínu, a preto je jeho účinnosť v procese rastu svalovej hmoty mimoriadne vysoká.

TRENAVAR

Trenavar je prohormón, ktorý sa v tele premieňa na anabolický steroid trenbolon. Pomáha tvoriť pevné svalstvo bez zadržiavania vody – jeho hlavnou výhodou je, že tvorí naozaj suché (a teda pevné) svalstvo. Zároveň je veľmi účinným prostriedkom pre odburávanie tukov.

Tento produkt odporúčame v rámci prevencie kombinovať s produktom HIMALAYA Liv. 52, ktorý podporuje správne fungovanie pečene.

Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu. Po prohormónovom cykle sa odporúča nasadenie PCT (post-cycle therapy) produktu; na našom eshope nájdete napríklad Swiss Pharmaceuticals Ultimate PCTPure Labs Clomadex alebo German Pharma Ultimate PCT.

Výhody produktu:

 • zvyšuje tvorbu rastového hormónu až o 34 %
 • zrýchľuje nárast suchej, tvrdej svalovej hmoty
 • znižuje množstvo tuku v tele aj počas objemových cyklov

Pre koho je produkt určený:

 • kulturisti, ktorí hľadajú rýchly nárast kvalitnej svalovej hmoty
 • aktívni športovci v rôznych tréningových fázach

Podobné produkty:

Tento produkt vám poskytne maximálny účinok iba ako súčasť dobre nastavenej a vyváženej stravy. Pri jeho používaní odporúčame zaradiť do stravy aminokyseliny (BCAA)proteíny a gainery.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Brutal Labz Epistorm 60 kapsúl”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top