fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-11%

Blade Sport Nutrition CLA 1000 90 tabliet

CLA 1000 mg je prírodný spaľovač tukov, konjugovaná kyselina linoleová (CLA), ktorá podporuje efektívne spaľovanie tuku. Funguje ako blokátor tuku, znižuje schopnosť zásobovania tuku v bunkách, zabraňuje nadmernému priberaniu a chráni svalovú hmotu pred jej úbytkom v dôsledku chudnutia. CLA je vhodný na dlhodobé užívanie a je to prirodzený, cenovo prijateľný a efektívny spaľovač tukov.

8.909.99

Dostupnosť 1 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

CLA 1000 mg: prírodný spaľovač tukov, ktorý chráni svalovú hmotu

CLA 1000 mg je prirodzená látka, ktorá stimuluje odbúravanie tukových buniek a vplýva na znižovanie telesnej hmoty. CLA je označením pre konjugovanú kyselinu linoleovú, prirodzenú receptúru, ktorý účinne podporuje spaľovanie tuku. Funguje ako bariéra, ktorá bráni tuku vstúpiť do tukových buniek. Tuk sa namiesto uloženia v tukových bunkách presunie do svalových buniek, kde sa spáli pri produkcii energie. Je vedecky dokázané, že CLA pomáha znížiť množstvo telesných tukov a zväčšiť čistú svalovú hmotu. CLA znižuje schopnosť zásobovania tuku v bunkách a zabraňuje nadmernému priberaniu. Urýchlenie spaľovania tuku podporuje energetické zásobovanie svalstva, v dôsledku toho sa zväčší objem čistej svalovej hmoty.

Spaľovač tukov CLA je nenasýtená mastná kyselina z prírodných zdrojov, ktoré sa v menších množstvách vyskytujú v určitých druhoch mäsa a mliečnych výrobkoch. Ako prírodný spaľovač tukov, CLA veľmi rýchlo nabrala na popularite, a to preto,lebo zvyšuje efektívnosť organizmu pri spracovaní a ukladaní prijatého tuku. Štúdie tiež preukázali, že CLA dokáže zvýšiť schopnosť organizmu využívať uložený telesný tuk vo forme energie, zároveň podporovať rast čistej svalovej hmoty a chrániť túto svalovú hmotu pred úbytkom. CLA je určená na dlhodobé užívanie a javí sa ako prirodzený, cenovo prijateľný a efektívny spaľovač tukov.

CLA 1000 mg a jeho výhody:

  • prírodný spaľovač tuku
  • podporuje spaľovanie a odbúravanie tuku
  • pri chudnutí zabraňuje strate svalovej hmoty
  • podporuje tvorbu svalovej hmoty a chráni ju
  • podporuje imunitný systém
  • môže sa užívať celoročne, nevyžaduje si pauzu
  • vhodný do diéty

Pre koho je spaľovač CLA vhodný?

Vzhľadom na široký rozsah pozitívneho vplyvu na ľudské zdravie, BLADE CLA 1000 sa odporúča ako pre ľudí s vysokým fyzickým výkonom tak aj pre kulturistov a ľudí s nadváhou, ktorý sa zaujíma o úbytok tuku. Vďaka pozitívnemu univerzálnemu účinku na zdravie ľudí sa môže denne používať ako pro-zdravotný produkt.

Zloženie

Tuky (nasýtené, nenasýtené) z toho polynenasýtená CLA, Bielkoviny, Šafranový olej (Carthamus tinctorius), mäkký obal kapsuly {želatína: Hovädzia, zmáčadlo: glycerín (palmový olej), čistená voda}.

Odporúčané dávkovanie

Užívajte 3 kapsule denne s jedlom. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

Výrobca: Blade Sport
Balenie: 90 tabliet

Upozornenie

Doplnok výživy. Výrobok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C. Chránte pred mrazom a priamym slnečným žiarením. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosah detí. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Minimálna trvanlivosť: uvedená na obale.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Blade Sport Nutrition CLA 1000 90 tabliet”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top