fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-8%

BioTech USA GH Hormon Regulator 120 kapsúl

Rastový hormón, alebo GH skrátene, je proteín pozostávajúci zo 191 aminokyselín, ktorý sa vytvára v prednej hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkciou je, že prispieva k rastu tela počas dospievania.

11.9012.90

Dostupnosť 3 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Rastový hormón, alebo GH skrátene, je proteín pozostávajúci zo 191 aminokyselín, ktorý sa vytvára v prednej hypofýze. Jednou z jeho charakteristických funkciou je, že prispieva k rastu tela počas dospievania. K vylučovaniu rastového hormónu dochádza počas spánku, a je regulované telieskom hypotalamus ktoré sa nachádza v spodnej časti medzimozgu. Vzhľadom k tomu, že stimuluje syntézu bielkovín a rozkladá tukové rezervy, môžeme ho považovať za hormón s „pozitívnymi“ účinky. Každý rok od veku 35-40 rokov, sa svaly postupne strácajú zatiaľ čo podiel tuku rastie. Najefektívnejším a najbezpečnejším spôsobom ako zvýšiť úroveň rastového hormónu v tele, je zvýšenie jeho prirodzenej produkcie.

  • vitamín B6 prispieva k prirodzenej tvorbe hormónov
  • bezpečný výrobok bez dopingu
  • bez pridaných hormónov a prohormón

Regulátor produkcia GH hormónu obsahuje arginín alpha-ketoglutarát (AAKG) a L-ornitín hydrochlorid ako zdroj aminokyselín L-arginínu a L-ornitínu, v pomere 2: 1. Doplnili sme ho s L-lyzínom a vitamínom B6. Vitamín B6 prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania, rovnako ako aj k regulácii hormonálnej aktivity. Tiež prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, a prispieva k normálnej psychickej funkciu organizmu.

Prečo sú aminokyseliny potrebné?
Aminokyseliny sú stavebné kamene z našich najzákladnejších živín – bielkovín, bežne sa vyskytujúcich v celom ľudskom tele. Existujú aminokyseliny ktoré si je ľudské telo schopné vytvoriť samo (neesenciálne aminokyseliny), zatiaľ čo aminokyseliny patriace do druhej skupiny (esenciálnych aminokyselín) musí telo prijímať v strave. Zo všetkých rôznych aminokyselín, len 20 prispieva k formovaniu štruktúry proteínov. Aminokyseliny sú nevyhnutné pre všetky telesné funkcie, ako je napríklad trávenie, funkcie pečene alebo hojenie rán. Aminokyseliny sú tiež potrebné pre udržiavanie správnej funkcie kože, väzov, svalov, šliach, vnútorných orgánov, žliaz, vlasov a nechtov. Tiež prispievajú k produkcii hormónov, ako aj neurotransmisiu látok a enzýmov. Okrem toho, slúži aj ako zdroj energie.

GH Hormone Regulator rovnako ako všetky BioTechUSA produkty obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané ingrediencie.

priemerná výživová hodnota
veľkosť 1 dávky : 4 kapsule / počet dávok v balenie 120 kapslí : 30
4 kapsule RVH * (4 kapsule)
AAKG 1200 mg **
L-ornitin HCl 600 mg **
L-lyzín 450 mg **
vitamín B6 1,4 mg 100%
* RVH : referenčné nutričná hodnota . referenčné príjem dospelého ( 8400 kJ / 2000 kcal ) .
** : RVH nie je stanovené .

zloženie: L-arginín alfa-ketoglutarát, L-ornitín hydrochlorid, kapsule [želatína, farbivá (oxid titaničitý, čierny oxid železa)], L-lyzín, protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, sodná soľ karboxymetylcelulózy), pyridoxinhydrochlorid.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre osoby do 18 rokov a pre osoby trpiace na akúkoľvek chorobu. Stanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.

alergény: Vyrobené v závode kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, sóju a horčicu.

skladovanie: Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 ° C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70%, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte sáčok sa silikagélom!

Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “BioTech USA GH Hormon Regulator 120 kapsúl”
Scroll to Top