fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-23%

APS Nutrition Mesomorph 388g (underground verzia)

Originálna verzia mesomorph, najžiadanejší produkt na koľko patrí k tým najlepším pre-workout . Produkt sa predáva len na laboratórne a výskumné účely. Nie je určený na priamu konzumáciu.

29.9038.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 14:00 hod

Mesomorph so starým zložením.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt mesomorph dmaa

Originálna verzia mesomorph, najžiadanejší produkt na koľko patrí k tým najlepším pre-workout .

Na začiatku je veľmi dôležité zistiť individuálnu toleranciu na APS Mesomorph. Zložky tohto produktu sú tak silné, že je nutné zvoliť postupné dávkovanie. Ak máte skúsenosti s beta-alanínom môžete ísť priamo na jednu odmerku. Ak s beta-alanínom nemáte skúsenosti začnite s ½ dávkou. Po zistení tolerančných dávok sa odporúča užívanie Mesomorphu 40 minút pred tréningom. Jednu odmerku zmiešajte s 300 ml studenej vody na prázdny žalúdok. V netréningových dňoch užívajte ½ odmerku ráno na lačno. Kedy budete cítiť účinky Mesomorph? Pozitívne účinky pocítite už po prvom dni, najlepšie účinky sa dostavujú po 15 – 60 dni. Po 8 – 10 týždňoch sa odporúča prestávka v užívaní v trvaní 8- 10 týždňov. Počas tejto doby „off“ môžete aplikovať nekreatínový výrobok.

Varovanie

Pred použitím tohto produktu sa poraďte so svojim lekárom. Nepoužívajte tento produkt, ak máte zdravotné problémy (vysoký a nízky krvný tlak, ste po mŕtvici, trpíte búšením srdca alebo srdcovou arytmiou). Nevhodné pri poruchách štítnej žľazy, srdca, pečene, ak trpíte zväčšením prostaty, depresiami alebo stavmi úzkosti. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ak na sebe spozorujete negatívne vedľajšie účinky, ihneď prestaňte s užívaním. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Výrobca: APS nutrition
Balenie: 25 dávok
Príchuť

Zelené Jablko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “APS Nutrition Mesomorph 388g (underground verzia)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Scroll to Top