fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-43%

Amix OPTI-Whey CFM | 2250 g

  • Prémiový srvátkový proteín
  • Z troch druhov srvátkových proteínov
  • Podporuje rrast svalovej hmoty
  • Ľahko vstrebateľný
  • Obsah balenia: 2250 g

39.9069.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Amix OPTI-Whey CFM | 2250 g

OptiWhey ™ CFM Instant Proteín je prémiový proteínový produkt skladajúci sa z troch druhov srvátkových bielkovín (instantizovaný čiastočne krížovou filtráciou filtrovaný srvátkový koncentrát, instantizovaný CFM proteínový izolát s bielkovinovými frakciami a instantizovaný hydrolyzovaný CFM srvátkový izolát) obohatený o PepForm ™ Leucín peptidy, multienzymový komplex DigeZyme® a prémiové mleté ​​ľanové semienko BevGrad ™ XtraSmooth Flax.

CFM® – čiže mikrofiltrácia skríženým tokom cez keramické filtre, je revolučný proces nechemickej technológie výroby. Tento prírodný proces pri nízkych teplotách má za následok vysoko kvalitnú bielkovinu a výsledný produkt s excelentnou chuťou a optimálnymi nutričnými hodnotami.

Mliekarenskí technológovia si dlho lámali hlavu ako oddeliť ušľachtilé bielkoviny zo srvátky od ďalších látok, čiastočne rozpustených (emulgovaných) v tekutej fáze zasýřeného mlieka, tj. Od zrazených (denaturovaných) bielkovín, cholesterolu a mliečneho tuku. Separačná metóda, ktorá vyriešila tento problém sa nazýva mikrofiltrácia a technologický proces je známy ako mikrofiltrácia so skríženým tokom (Cross Flow Microfiltration = CFM). Pri nej sa používajú špeciálne keramické filtre, ktoré prepúšťajú len srvátkový proteín, zatiaľ čo ostatné nežiaduce zložky sa zachytávajú vo vnútri filtra.

Pri CFM technológii neprichádza ušľachtilá bielkovina do styku so žiadnymi agresívnymi chemikáliami (kyselina chlorovodíková, lúh sodný), ktoré sa používajú pri výrobe bielkovinových izolátov metódou tzv. Ionomeničovej separácie. Metóda CFM je teda čisto fyzikálna metóda pri ktorej nedochádza k chemickým zmenám srvátkovej bielkoviny. Získame ju na konci celého technologického procesu v úplne prírodnej a čistej forme. To je hlavný dôvod prečo majú všetky naše produkty s patentovaným CFM vysokú biologickú hodnotu.

Výhody produktu:

  • podporuje rast čistých svalov bez tuku
  • maximalizuje športový výkon
  • urýchľuje a zlepšuje regeneráciu
  • ľahká stráviteľnosť a rýchla vstrebateľnosť

Podobné produkty: 

Odporúčané dávkovanie:

Rozmiešajte 1 dávku (28 g = 1 zarovnaná odmerka = 2 kopcovité polievkové lyžice) prípravku s 250 ml vody. V tréningové dni užívajte aspoň 2 dávky, 1 dávku do 45 minút po tréningu a 1 dávku medzi hlavnými jedlami. Keď netrénujete, užívajte 1 dávku ráno a 1 dávku popoludní. Pre najlepšiu rozpustnosť používajte mixér alebo šejker. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí.

Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Skladujte v suchu pri teplote do 25°C, mimo dosahu slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom! Výrobca neručí za škody spôsobené nevhodným použitím alebo skladovaním.
Alergénové upozornenie: Môže obsahovať stopy vajec, lepku, kôrovcov, orieškov a arašidov.

Zloženie: 

BevGrad ™ XtraSmooth Flax je tepelne ošetrené mleté ​​ľanové semienko očistené špeciálnu technológiu MicroSure ™ Plus, vďaka ktorému sú zachované prirodzene prospešné látky, ktoré ľan obsahuje.
PepForm ™ Leucínová peptidy sú vyrobené procesom, ktorý premieňa voľné formy leucínu na Leucínová peptidy izoláciou z čerstvej srvátky použitímnadčasových technológií frakcionalizace a separácie. Výsledkom je procesu je unikátny obsah prekvapivých 40% l leucínu.
DigeZyme® – multienzymový komplex z amylázy, proteázy, lipázy, celuláza a laktázy.

Hmotnosť 0.1 kg
Príchuť

Čokoláda-Kokos, Dvojitá Čokoláda-Kakao

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Amix OPTI-Whey CFM | 2250 g”
Scroll to Top