fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-40%

Amix Ecdy Sterones 90 kapsúl

AMIX ™ Ecdy Sterones je svojím zložením doslova „legálne bezpečnú náhradou anabolických steroidov“. Jedná so o efektívny zmes silne anabolických stimulátorov, určená najmä pre silové a silovo vytrvalostné športy, zaručujúce maximálnu podporu vášho tréningového snaženia. Podporuje rast svalovej hmoty a zároveň urýchľuje metabolizmus a odbúravanie tukov. V neposlednom rade zvyšuje libido.

23.9039.90

Nie je na sklade

AMIX ™ Ecdy Sterones je svojím zložením doslova „legálne bezpečnú náhradou anabolických steroidov“. Jedná so o efektívny zmes silne anabolických stimulátorov, určená najmä pre silové a silovo vytrvalostné športy, zaručujúce maximálnu podporu vášho tréningového snaženia. Podporuje rast svalovej hmoty a zároveň urýchľuje metabolizmus a odbúravanie tukov. V neposlednom rade zvyšuje libido.
Prípravok je založený na extrémne anabolickej sile Beta-Ecdysteronu a ako zosilňovač ho podporuje komplex látok stimulujúcich razantné zvyšovanie hladiny testosterónu.
beta Ecdysterone – 90tich% extrakt pochádzajúci z rastliny Cyanotis Arachnoidea . Beta Ecdysteron pomáha vytvárať v tele vysoko anabolické prostredie a navyšovať zásoby svalového glykogénu, čím napomáha k stavbe a budovanie svalov a celkovému zvýšenie výkonnosti, sily a vytrvalosti.
Diosgenin – Diosgen je extrakt získavaný z prírodnej byliny Dioscorea villosa, ktorá má vysoký obsah steroidných sapogeninov. Pomáha podporovať produkciu testosterónu a estrogénu.
peruánska Maca – Maca je koreňom peruánskej rastliny, ktorá je už niekoľko tisícročí využívaná juhoamerickú tradičnou medicínou pre svoje mocné pozitívne efekty na hormonálny a imunitný systém. Prezýva so jej „peruánsky ženšen“ alebo „prírodná viagra“.
guggul Extract – Guggul (tzv. hnedý extrakt) pochádza z indického stromu Commiphora mukul. Podporuje aktiváciu lipolytických enzýmov (enzýmy štiepiace tuky), podporuje prirodzené zvýšenie hladiny hormónu T3 (hormón štítnej žľazy), zodpovedný za urýchlenie metabolizmu a odbúravanie tukov.
Gamma oryzanol – je rastlinný výťažok so silným anabolickým účinkom. Zvyšuje hladinu testosterónu a podporuje rast buniek. Stimuluje uvoľňovanie endorfínov. Bolo zároveň preukázané, že so jedná o veľmi silný antioxidant.
Horny Goat Weed – je extrakt z rastliny, ktorá má dlhú históriu tradičného použitia v čínskej byliny liečiteľstve. Používa so pre podporu sexuálneho zdravia a udržiavanie hormonálnej rovnováhy.
Výhody:
– Zvyšuje prirodzenú produkciu testosterónu
– Podporuje rast svalovej hmoty
– Zvyšuje libido (sexuálna túžba)
– aktivuje lipolytické enzýmy
– urýchľuje metabolizmus tukov
– napomáha znižovať hladinu cholesterolu
Odporúčané dávkovanie: Užívajte 3 kapsule denne s jedlom. Zapite dostatočným množstvom vody. Samozrejmosťou kvalitné anabolizácie organizmu musí byť pravidelná a dostatočná suplementácia vysoko proteínové stravy a doplnkov. Produkt užívajte maximálne po dobu 4 týždňov. Potom nasleduje pauza min. 2 týždne.
Zloženie v 3 kapsulách: želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo oxid titaničitý), Cyanotis Archnoidea (90% Beta Ecdysteron) 450mg, Wild Yam Root Extrakt (15% Diosgen. saponínov) 450 mg, Maca Root Extrakt (10% Lepidium Meyenii) 300 mg, Guggul Resin Extrakt (Guggulsteróny Z & E 3%) 300 mg, Gamma Oryzanol 300 mg, Horny Goat Weed Extrakt (40% icariin), stabilizátor: hydroxypropylmetylcelulosa (Methocel ® ), Stearát horečnatý, oxid kremičitý
Priemerné výživové hodnoty v 100 g:
Energetická hodnota 346,2 kcal / 1475,4 kJ,
Bielkoviny 28,6 g, Sacharidy 45,8 g, Tuky 16,2 g
Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.
orig. tabuľka

Supplement Facts:

Serving size: 3 capsules
Amount per Serving
Active ingredients% Daily Value *
Cyanotis Arachnoidea (Standardized for 90% Ecdysterones)
450 mg
Wild Yam Root Extract (Standardized for 15% Diosgenin Saponins)
450 mg
Maca Root Extract (Standardized for 10% Lepidium Meyenii)
300 mg
Guggul Resin Extract (Standardized for 3% Guggulsterones Z & E)
300 mg
gamma Oryzanol (From Rice Bran Oil)
150 mg
Horny Goat Weed Extract (Epimedium spp.) – plan
(Standardized for 40% icariin)
150 mg
Other Ingredients: Gelatin capsule (made from pure želatína, water, dyes: titanium dioxide), Methocel ® (Micro-Polymer Cellulose Ethers of hydrophilic Matrix Systems), magnézium Stearate, silicon dioxide.
* Daily Value (DV) not established
Methocel ® is a registered trademark of the Dow Chemical Company
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Amix Ecdy Sterones 90 kapsúl”
Scroll to Top