fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-41%

AllNutrition Ashwagandha + Guarana 30 kaps

Ashwagandha je rastlina pôvodom z juhovýchodnej Ázie, ktorá sa používa ako starodávny adaptogén v mnohých tradičných medicínach. Hoci nie je odrodou ženšenu, často je označovaná ako indický ženšen. V ájurvédskej medicíne sa totiž používa rovnakým spôsobom ako ženšen v čínskej medicíne.

5.909.99

Dostupnosť 2 na sklade

Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

Doplnok výživy obsahujúci extrakt z Ashwagandhy s pridanou Guaranou v kapsuliach

Ashwagandha je rastlina pôvodom z juhovýchodnej Ázie, ktorá sa používa ako starodávny adaptogén v mnohých tradičných medicínach. Hoci nie je odrodou ženšenu, často je označovaná ako indický ženšen. V ájurvédskej medicíne sa totiž používa rovnakým spôsobom ako ženšen v čínskej medicíne. Paulínia nápojová, z ktorej sa získava to, čo sa hovorovo nazýva guarana, je popínavým kríkom pochádzajúcim z južnej Ameriky, konkrétne z oblasti Amazónie. Ide o zelenú rastlinu s červenými bobuľovitými plodmi, no guarana sa získava z jej semien a to drvením a neskorším pražením. Samotný názov je odvodený od pôvodného indiánskeho kmeňa.

Podľa súčasnej legislatívy EU, pri bylinkách a bylinných produktov nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku bylín. Rovnako nesmieme uvádzať ani vedeckými výskumami a štúdiami preukázané účinky bylín, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek.

Výhody

  • až 300 mg extraktu Ashwagandhy na 1 kapsulu
  • až 200 mg extraktu Guarany na 1 kapsulu
  • obsahuje 20 mg kofeínu z Guarany na 1 kapsulu
Hmotnosť 0.1 kg

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “AllNutrition Ashwagandha + Guarana 30 kaps”
Scroll to Top