fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-53%

AllNutrition AAKG Muscle Pump 300 g

Práškový komplex L-arginín alfa-ketoglutarátu (AAKG) a taurínu obohatený o vitamín B1. Arginín je podmienečne esenciálna (semi-esenciálna) aminokyselina, čo znamená, že za normálnych podmienok si ju ľudský organizmus dokáže vytvoriť v dostatočnom množstve. Pri zvýšenej fyzickej záťaži je ho však potrebné dopĺňať v podobe doplnkov výživy alebo stravy. Arginín je dôležitým prekurzorom pri tvorbe oxidu dusnatého (NO). Pridaný tiamín (vitamín B1) prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky a k správnej funkcii srdca.

9.3019.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

L-arginín alfa-ketoglutarát obohatený o taurín a vitamín B1

ALLNUTRITION AAKG muscle pump je práškový komplex L-arginín alfa-ketoglutarátu (AAKG) a taurínu obohatený o vitamín B1. Arginín je podmienečne esenciálna (semi-esenciálna) aminokyselina, čo znamená, že za normálnych podmienok si ju ľudský organizmus dokáže vytvoriť v dostatočnom množstve. Pri zvýšenej fyzickej záťaži je ho však potrebné dopĺňať v podobe doplnkov výživy alebo stravy. Arginín je dôležitým prekurzorom pri tvorbe oxidu dusnatého (NO). Pridaný tiamín (vitamín B1) prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, k správnemu fungovaniu nervového systému, k správnej funkcii psychiky a k správnej funkcii srdca.

Výhody

  • až 4449 mg L-arginín alfa-ketoglutarátu na jednu dávku
  • obohatený o tiamín (vitamín B1)
  • pridaný taurín

Odporúčané dávkovanie

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 5 g) v 100 až 150 ml vody alebo džúsu. V tréningový deň užite 1 dávku pred tréningom a 1 dávku po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku ráno po prebudení.

 

Hmotnosť -
Príchuť

Bez Príchute, Citrón

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “AllNutrition AAKG Muscle Pump 300 g”
Scroll to Top