fbpx

Garantujeme doručenie do 24 hodín pri objednávkach do 12:00!

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu
-6%

5% NUTRITION RICH PIANA All Day You Can BCAA Recovery Drink 10:1:1 NATTY

ADYM NATTY obsahuje rad účinných prísad pre maximalizáciu výkonu, vrátane HICA, ktorá zlepšuje využitie leucínu.ADYM NATTY je sladený Stevie

32.9034.90

Vymazať
Darček ku každej objednávke
Čo to bude? Nechaj sa prekvapiť !
Doručenie na ďalší deň
Objednajte kuriérom dnes do 12:00 hod

ADYM NATTY obsahuje rad účinných prísad pre maximalizáciu výkonu, vrátane HICA, ktorá zlepšuje využitie leucínu.ADYM NATTY je sladený Stevie

Existuje aj niekoľko exkluzívnych zmesí, ktoré vám poskytnú tráviace enzýmy, podporu kĺbov, elektrolyty, podporu pečene (NAC) a beta-alanín, ktorý vám pomôže prekonať únavu svalov .

Zmes BCAA – leucín, izoleucín, valín – 6 gramov

Leucín má najviac štúdií podporujúceho schopnosť stimulovať syntézu bielkovín. Používame inovatívne pomer 10: 1: 1, čo znamená, že dostávate dávku 5 gramov tohto silného anabolického aktivátora v každej porcii ADYM pre maximálny účinok. Ďalšie dve BCAA spolupracujú synergicky s leucínom a podporujú tak lepšie výsledky, než aké dokáže samotný leucín.

Esenciálne zmes aminokyselín – L-fenylalanín, L-treonín, L-histidín, L-metionín – 155 mg

Najnovšie klinické štúdie naznačujú, že syntéza bielkovín je stimulovaná vo väčšej miere, ak sú zahrnuté ďalšie EAA, a preto sme ich pridali do vzorca.

Podmienečne esenciálne zmes aminokyselín – L-glutamín, L-karnitín L-tartrát, N-acetyl l-cysteín (NAC) – 2800 mg

čo sú CEAA alebo podmienečne EAA? Sú to aminokyseliny, ktoré si telo nemôže vytvoriť za určitých podmienok, ako je stres. Nenapadá nás nič viac stresujúceho než brutálne náročné tréningy, ktoré absolvujete niekoľkokrát týždenne, takže pre nás má dokonalý zmysel zahrnúť ich do ADYM.

glutamín – Veľkou súčasťou zvládanie stresu z intenzívneho tréningu je regenerácia a práve tu prichádza glutamín . Jedná so o aminokyselinu, ktorá vám môže pomôcť udržať vás v anabolickom stave a nie je náhodou, že synergicky funguje s BCAA a stimuluje syntézu bielkovín, pôsobí antikatabolicky počas tréningu a podporuje regeneráciu po tréningu.

L-karnitín L-tartrát -Zařadili sme túto verziu karnitínu, pretože podporuje produkciu testosterónu. Už to nebude viac anabolické!

Zmes na podporu aminokyselín-L-taurín, surový koncentrát kokosovej vody, HICA, bromelain, čučoriedkový ovocný prášok-960 mg

taurín – Jedná so o obľúbenú aminokyselinu, ktorá je často obsiahnutá v energetických nápojoch a pred tréningom. Používame ho tu pre jeho silné efekty objemu buniek. Taurín priťahuje vodu do svalov , hyperhydratuje je a nafúkne ich!

Koncentrát z kokosovej vody – Ak so potíte, znamená to, že tvrdo pracujete. To tiež znamená, že strácate elektrolyty. Pokiaľ nevymeníte stratené elektrolyty, riskujete svalovej kŕče a dehydratácii. Kokosová voda je kompletný zložka pre náhradu tekutín: obsahuje vitamíny, kľúčové minerály elektrolytov, antioxidanty, aminokyseliny a enzýmy pre pokročilú hydratáciu.

HICA (kyselina alfa-hydroxyisokapronová) – Synergicky spolupracuje s BCAA a EAA a stimuluje syntézu bielkovín. Okrem toho viaže čpavok vo svaloch počas tvrdého tréningu, čím blokuje únavu.

čučoriedkové ovoc e – patrí medzi najúčinnejšie antioxidanty

bromelain – Jedná so o tráviaci enzým, ktorý so nachádza v ananásu

Zmes intracelulárneho pufra – beta-alanín, fosforečnan vápenatý, hydrogénuhličitan sodný – 800 mg

Pretože je tréning katabolický, trhá svalové tkanivo a vyčerpáva zásoby glykogénu. Vaše svaly reagujú a dochádza k prudkému nárastu hladín kyseliny mliečnej, čo znižuje hladinu pH, aby vaše svaly nemohli znášať väčšie poškodenie. Poznáte to ako “svalové zlyhanie”. Chceme tento proces prerušiť, aby ste mohli tlačiť za bodové zlyhanie a pokračovať hlboko do rastovej zóny.

Pomáha vytvárať bariéru medzi vašimi svalmi a dramatickým nárastom kyseliny mliečnej, kedy so vaše hodnoty pH znižujú v snahe zastaviť rozpad svalov .

Zmes na podporu kĺbu – D-glukosamín sulfát draselný, MSM – 600 mg

Nutričné hodnoty
1 dávka 15 g
Vitamín C (kyselina askorbová)
200 mg / 222% RHP *
vápnik (ako fosforečnan vápenatý)
65 mg 5%
Vitamín B6 (hydrochlorid pyridoxínu)
2 mg / 118% RHP *
Vitamín B12 (kyanokobalamín)
125 mcg / 5208% RHP *
Fosfor (ako je fosforečnan vápenatý)
50 mg 4%
BCAA Blend:
L-Leucine, L-Izoleucín, L-Valín
6 000 mg
Conditionally Essential Amino Acid Blend:
L-Glutamín, L-Carnitine, L-tartrate, N-Acetyl L-cysteín
2800 mg
Intra-Cellular Buffer Blend:
Beta-Alanine, fosforečnan vápenatý, hydrogénuhličitan sodný
800 mg
Amino Acid Support Blend:
L-Taurín, kokosový koncentrát vody, Alfa-hydroxyisokapronová kyselina (kyselina leucínu), broalin, čučoriedkový prášok
960 mg
Joint Support Blend:
d-glukosamín sulfát 2KCL, methylsulfonylmethan (MSM)
600 mg
Essential Amino Acid Blend:
L-Fenylalanín, L-treonín, L-lysine HCL, L-histidín HCL, L-tryptofán, L-metionín
205 mg

zloženie: Kyselina citrónová, Prírodné príchute, kyselina jablčná, Oxid kremičitý, Extrakt z listu stévie, Polyméry glukózy, Zmes vlákniny (Celulózová guma, Xantamová guma, Karagénan)
Obsahuje: Orechy (kokosový orech)

Upozornenie: Doplnok stravy, so sladidlami, vhodné najmä pre športovcov. Nenahrádza pestrú stravu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. * Červeň allura (E129), Žltá SY (E110): môžu nepriaznivo ovplyvňovať činnosť a pozornosť detí.

Hmotnosť -
Príchuť

Pomaranč

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “5% NUTRITION RICH PIANA All Day You Can BCAA Recovery Drink 10:1:1 NATTY”
Scroll to Top