fbpx

Najlacnejšie doplnky výživy a oblečenie

Menu

5 základných otázok (a odpovedí) k téme gainerov

Rok sa s rokom stretáva a naša práca na vyšportovanom tele je opäť ťažko skúšaná maminou domácou kuchyňou. Môže sa preto zdať nevhodné baviť sa o gaineroch, keď na vianočných a silvestrovských stoloch teraz ponuka domácich gainerov vysoko prevyšuje dopyt.

Keď sa povie “pitný režim”… na tieto veci nesmiete v zime zabudnúť

Keď sa povie “pitný režim”, tým žoviálnejším zavše prebehnú hlavou spomienky na poslednú lyžovačku s partiou. Keď však dáme takéto žarty bokom, zrejme sa väčšina z nás zhodne na tom, že dostatok správnych tekutín je jednou zo základných podmienok pre kontinuálne udržiavanie nielen fyzickej i psychickej pohody.

Nenechaj sa odstaviť. Takto sa môžeš vyrovnať so zatvoreným fitkom v zime

Zrejme si aj ty kladieš otázky, ako budeš pokračovať v dôslednej kondičnej rutine, keď bude mrznúť a alternatív je čoraz menej. Takéto otázky si kladieme aj my a preto sme pre všetkých (ktorí nie sú zhodou okolností majiteľmi fitka) dali dokopy pár tipov na rezervné aktivity, ktoré ťa udržia vo forme, kým budú telocvične pozamykané a zahasené.

5 tipov pre spánok, počas ktorého rastú svaly

Dnes máme nespočetné možnosti, ktorými dokážeme pracovať na objeme a kvalite našich svalov – od premakaných výživových doplnkov po prístrojmi nabité fitká a tony skvelej literatúry.

Bench press

30 TOP cvikov na prsia a prsné svaly od profesionálov

Hrudník je časťou tela, ktorá sa dá cvičiť na množstvo rôznych spôsobov. Pokojne ho cvičte ako so závažiami, tak aj bez nich. Ešte predtým, ako však cviky budete vykonávať, je dobré naučiť sa ich. Zlá technika vám neprinesie žiadne výsledky a môže vám narobiť len problémy.

Sacharidy: zaujímavosti, ktoré by mal poznať každý

Iste ste si na potravinách všimli onu známu tabuľku hodnôt, kde sa v dvoch riadkoch pod sebou píše: “Sacharidy” a o riadok nižšie “z toho cukry”. Jednoducho povedané, cukry sú jednou časťou sacharidov. Presnejšie povedané, cukry sú jednoduché sacharidy (mono- a di-). Kým začnete hovoriť, že na chémiu nie ste, dajte tomu ešte pár riadkov a dozviete sa, ako vám môže toto rozdelenie pomôcť pri tréningu či chudnutí.

15 top cvikov na chrbát od profesionálov

15 top cvikov na chrbát od profesionálov

Bolestí chrbta sa zbavíte len vtedy, ak ho budete pravidelne posilňovať. Výhodou je, že existujú desiatky rôznych cvikov, ktoré môžete vyskúšať. Niektoré sú ľahšie, iné ťažšie. Výber je na vás. Ak si však zopár z cvikov nakombinujete, už po krátkom čase si všimnete výrazný rozdiel.

Scroll to Top